قوانین و مقررات

قوانین عمومی

کلیه اصول و رویه‏‌های طعم سلامت منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است. و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های طعم سلامت تغییراتی در آینده ایجاد شود،در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

طعم سلامت با تاکید بر احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است، برای خرید،ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب‌سایت اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد.

برای پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس،شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است.

از آنجا که کلیه فعالیت‌های طعم سلامت قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می‌گیرد ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت قوانین وب سایت ویرایش کند.

همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، طعم سلامت می‌تواند از اطلاعات ثبت‌شده

برای پیگیری قانونی استفاده کند.

کاربران ضمن استفاده از خدمات وب‌سایت طعم سلامت،حق ویرایش اطلاعات و استفاده از آنها را در چارچوب فوق‌الذکر به طعم سلامت اعطا نموده و حق اعتراض را از خود سلب می‌نمایند.

باید تاکید شود که حفظ و نگهداری رمز عبور و نام کاربری بر عهده کاربران است.

و لذا برای جلوگیری از هرگونه سواستفاده احتمالی، کاربران نباید آن اطلاعات را برای شخص دیگری فاش کنند.

در صورتی که کاربر شماره همراه خود را به فردی دیگر واگذار کرد، جهت جلوگیری از سوء استفاده یا مشکلات احتمالی کاربران باید شماره موبایل خود را در پروفایل تغییر داده و شماره جدیدی ثبت نمایند.

طعم سلامت برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد.

خدمات و محتوای عرضه شده توسط وب‌سایت طعم سلامت جهت استفاده در این سایت تولید می‌شود. هرگونه سو استفاده از متن‌ها، عکس‌ها، فیلم‌ها، لوگو و …از این وبسایت پیگرد قانونی دارد.

و هیچ فرد حقیقی یا حقوقی اجازه سو استفاده از مطالب این وبسایت راندارد. ذکر مطالب این وبسایت در اینترنت ، تنها با دکر نام و نشانی  اینترنتی وبسایت طعم سلامت و لینک به مطلب ذکر شده مجاز است.

در صورت وجود هرگونه سوال، لطفا با اطلاعات تماس زیر ارتباط برقرار کنید

شماره تماس ما : ۳۷ ۳۹ ۳۸ ۲۲